W labmedica.pl chcemy być twoim pomocnikiem w poszukiwania zdrowia i dobrego samopoczucia. To jaki tryb prowadzisz wpływa na twoje samopoczucie oraz zdrowie. Jeśli chciałbyś osiągnąć poprawienie samopoczucia oraz wpływnac pozytywnie długofalowo na swoje zdrowie, trafiłeś w dobre miejsce!

Nasi specjaliści zajmujacy się dietetyka oraz zdrowiem seksualnym oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia publikuja artykuły i polecaja tylko sprawdzone środki do wzmocnienia poszukiwanych rezultatów. Jednak cały czas podkreślaja oni jak wazne jest zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna oraz zniwelowanie czynników stresogennych w naszym życiu.

Poznaj lidera, który pomógł zbudować labmedica.pl jako najszybciej rozwijajaca sie witryne informacyjna dotycząca zdrowia konsumentów.

Magda jest licencjonowanym dietetykiem, posiada też wiedzę z zakresu psychodietetyki i psychologii ogólnej.

Jest osoba uprzedzona do informacji które znajduja się w Internecie, dlatego jako osoba wykwalifikowana postawnowiła stworzyc platformę ze sprawdzonymi informacjami. Tak powstała labmedica.pl.

W wolnym czasie lubi gotowac i kreowac zdrowe zamienniki niezdrowych dań.

Jej życiowe motto to: “Największy bład w leczeniu ciała ludzkiego polega na tym, że lekarze nie znaja całosci. Żadna częśc nie bedzie zdrowa, dopóki całośc nie bedzie zdrowa” – Platon.