Czym jest diagnostyka choroby wieńcowej

0
900

Diagnostyka choroby wieńcowejZawał serca lub udar mózgu straszą sami w sobie, ale gdy pokazuje on również, że masz choroba niedokrwienna serca, może czuć się przytłaczająca. Choroby układu sercowo-naczyniowego eksperci w sieci Health mogą pomóc ci stworzyć indywidualny plan leczenia w celu poprawy zdrowia serca.

Najbardziej popularny rodzaj chorób serca wśród amerykanów, choroba niedokrwienna serca (choroba niedokrwienna serca) występuje, gdy twoje wieńcowe tętnice zwężają się i twardnieje, co spowalnia lub hamuje przepływ krwi do serca. Może to spowodować wiele problemów związanych z sercem, w tym zaburzenia rytmu serca i niewydolności serca.

Wspólne objawy CAD obejmują serca dławica piersiowa i duszność, ale także wspólne dla osób z CAD nie doświadczać żadnych objawów w ogóle. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, że mają CAD, dopóki nie mają pomocy medycznej w nagłych wypadkach, takich jak zawał serca lub udar mózgu.

W TYM ARTYKULE

Czym właściwie jest diagnostyka choroby wieńcowej?

Jakie są objawy i jak sobie radzić z chorobą?Specjaliści serca w sieci zdrowia zapewniają wstępne diagnostyczny testowanie i traktowanie dla CAD do tysięcy pacjentów rocznie. Oferujemy kilka nieinwazyjnych i metod leczenia CAD na najwcześniejszym etapie. Jeśli zdiagnozowano CHOROBY niedokrwiennej serca, choroby sercowo-naczyniowej specjaliści oferują kilka opcji leczenia, które mogą spowolnić postęp choroby, a w niektórych przypadkach odwrócić jego skutki.

Plan leczenia może obejmować leków, zmiany stylu życia, takie urządzenia, jak pompy i pomocnicze urządzenia (PVAD). Może on również obejmować procedury interwencyjne, takie jak usunięcie skrzepu wieńcową interwencję i laserowa, chirurgia i sercowa rehabilitacja.

Zdrowie jest regionalnym liderem w zakresie układu sercowo-naczyniowego pomocy, a nasze programy zostały nazwane jednymi z najlepszych w kraju. Choroba niedokrwienna serca jest główną przyczyną zgonów wśród mężczyzn i kobiet w Stanach Zjednoczonych. Zmiany w stylu życia (np. rzucenie palenia), leki, medyczne i zabiegi chirurgiczne, a także (program, składający się ze szkoleń, doradztwa i treningu) są jednymi z podstaw tradycyjnego leczenia.

Niektóre sercowi pacjenci również zwracają się do z wykorzystaniem kontrowersyjny artykuł podejście do zdrowia. Korzystanie z EDTA do chorób serca nie zatwierdzał USA. Tym nie mniej, według National 2007 roku, około 111 000 osób dorosłych w Stanach Zjednoczonych używali terapię jako jednej z form medycyny komplementarnej w poprzednich 12 miesięcy.

To proces chemiczny, w którym substancja jest używana do wiązania cząsteczek, takich jak metale i minerały, i trzymać je mocno. było potrzebne, aby uwolnić ciało nadmiernych lub toksycznych metali. Ma on kilka korzyści w konwencjonalnej medycynie, jak radzić sobie z ołowianego otrucie lub żelaznego przeciążenie.

Leczenie i diagnostyka choroby wieńcowej u cukrzyków

Leczenie choroby wieńcowej u cukrzykówPrzy użyciu jako uzupełniająca traktowanie dla kierowej choroby, dostawca usług medycznych typowo zarządza rozwiązaniem, sztucznej aminokwasy, w serii pieniężnych przez. Leczenie może wymagać ponad 30 nalewki na kilka godzin każdy, przyjmowanych co tydzień do fazy obsługi. Pacjenci także typowo biorą pigułki dawki przeciwutleniaczy witamin i minerałów.

Aby określić, czy dla swojego terapia Z lub bez wysokich dawek witamin i minerałów być przydatne, NCCIH i Narodowy Instytut serca, płuc i krwi sponsorowane badania dla oceny terapii (rytm), pierwszy na dużą skalę centrum klinicznego badanie terapii u osób, u których były ataki serca. W ogóle, rytm pokazał, że infuzji produkowali skromny spadek wydarzeń. Jednak dalsze badania danych wykazało, że dla swojego terapia przynosi korzyść tylko u pacjentów z cukrzycą.

Pacjenci z cukrzycą, składające się na około jedną trzecią z 1708 uczestników taktu, mieli:

  • 41 procent ogólnego zmniejszenia ryzyka dowolnego układu sercowo-naczyniowego zdarzenia;
  • 40 procent zmniejszyć ryzyko śmierci na skutek chorób serca, niekrytyczne udar mózgu lub zawał serca;
  • 52 procentu redukcji ponownych zawałów serca;
  • 43 procentu zmniejszenia śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny.

W przeciwieństwie do tego, nie było żadnych istotnych korzyści z leczenia EDTA u osób, u których nie było cukrzycy. Zespół badawczy taktu również spojrzała wpływ przyjmować witaminy i minerały dawki w dodatku do terapii. Okazało się, że plus wysokie dawki witamin i minerałów prowadzi do największej redukcji ryzyka zdarzeń sercowo-naczyniowych w porównaniu z placebo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here